Nuevo
HPE ETH 10 GB 2P 537SFP+ ADPTR

HPE ETH 10 GB 2P 537SFP+ ADPTR

La accesibilitate: Într-o formă accesibilă la încărcare
RON 1.33

Tipul produsului : computer de caiet. Dimensiunea pachetului de articole : 29.2 "L x 9.7" W x29.2 "H. PACHET PAGATE PAGET Greutate . Greutatea pachetului de articole : 7,3 oz. Țara de origine : China. HPE ETH 10 GB 2 P 537 SFP+ ADPTR.

Proprietățile

Și cumpărătorii aleg

PS : HC11 nu poate comunica cu HC12, funcționează independent, în perechi 1 : Tensiune de alimentare 3,2 V ~ 5.5 V (Dacă modulul să funcționeze mult timp în starea de lansare, este re

Factorul de formă : CFP2 Aplicație și distanță : 100 GBaseSR10, 100 M@OM3, 150 M@OM4 Lungime de undă : 850nm Tip de fibre : MMF Compatibilitate : rețele extreme compatibile...

Compatibil cu Arduino și Raspberry Pi Antenă încorporată de 2,4 GHz, viteze maxime de funcționare de până la 2 Mbps Putere de transmisie : 7 DBM@5 MW Interval tipic : 150 ~ 240 m...

Țara de fabricație : China; Material : piese electrice (țara de fabricație : China; Material : piese electrice Greutate netă : 2 G; Conținut de pachet : 1 x Modul de transceiver Wi Fi

57100001201 BROCART Fibră de brocart / Fibra Canal 8 GB / S 850 NM SFP+ Modulul de transceiver optic 57100001201 Piesă de schimb de înlocuire compatibilă pentru sisteme de rețea.BROCAD

1 Gbps Ethernet, Autosensing, Single Strand, un singur mod Bidi SFP Transceiver, Cisco sau Brocate Compatibil cu funcționalitatea DDM / DOM Simplex LC / UPC Conector de mod unic 10 km Ampre

ExSFP1 GET Rețele de ienupăr compatibile exSFP1 GET 1000 BaseT SFP RJ45 100 M Transceiver LODFIBER EXSFP1 GET Rețele de ienupăr compatibile 1000baseT SFP Copper RJ45 100 M Transceiver 10

Modulul de transceiver SFP 1000 BaseT, conector RJ45 Compatibil cu Arista SFP1 GTPCW, funcționează perfect pe comutatorul Arista Gigabit Până la 100m lungime de legătură pe cablurile d

Rata de date (max) : 10,5 GB / s Distanță (max) : 10 km Tip de fibre : SMF Lungime de undă : 1310nm Diagnostic digital : Da Rata de date (max) : 10,5 GB / s...

Distanța maximă : 10 km Porturi de rețea : SFP+ Lungime de undă : 1310 nm Rata datelor : 10 GB / s Conectori : Duplex LC Tip de fibre : SMF Brand compatibil : pentru IBM Blade...

Mod unic cu fibră unică : Fibre Transceiver are un mod încorporat într un singur fibre TX1310 NM / RX1550 NM cu portul SC pentru a vă extinde cu ușurință 100 GB / s sau rețeaua Ethe

Complet compatibil cu brocart 57100012801 Modulul Transceiver QSFP+ Pluglabil, rata de date de 40 Gbps 40 GBaseSR4 40 G Ethernet, fibră multimodă (MMF), lungime de undă de 850 nm...

Rata de date (max) : 10,5 GB / s Distanță (max) : 300m Tip de fibre : MMF Lungime de undă : 850nm Diagnostic digital : Da Rata de date (max) : 10,5 GB / s Distanță (max) : 300m Tip de f

Interfețe : două sloturi SFP care acceptă mai multe rate de până la 1,25 Gbps, conectori : două sloturi SFP (formă mică de formă) pentru module optice, slot SFP : OC1 multirată, OC

Distanța maximă : 10 km Porturi de rețea : SFP+ Lungime de undă : 1310 nm Rata datelor : 10 GB / s Conectori : Duplex LC Tip de fibre : SMF Brand compatibil : pentru DLink...

SFP1000 BASET Huawei SFP1000 BASET compatibil 1000 BaseT SFP RJ45 100 M Transceiver SFP1000 BASET Huawei SFP1000 BASET compatibil 1000 BaseT SFP RJ45 100 M Transceiver LODFIBER SFP1000 BASET

Mellanox MCP2 M00A002 compatibil Tipul conectorului : SFP28 la SFP28 Lungimea cablului : 2m (7ft) Tip de cablu : cablu de cupru pasiv Mellanox MCP2 M00A002 compatibil...

Modulele de transceiver QSFPDD AXIOM sunt compatibile 100% în toate aplicațiile OEM Modulele de transceiver QSFPDD AXIOM sunt compatibile 100% în toate aplicațiile OEM Modulele de transc

Addon MSA Comp 1000 BaseDWDM TAA XCVR SFP1 GBDW4380AO ADDON MSA COMP 1000 BASEDWDM TAA XCVR Addon MSA COMP 1000 BASEDWDM TAA XCVR repetor / Transceiver manualul utilizatorului manualul uti

1 piesă ENC28 J60 USRES1 W5500 Chip SPI la LAN / Ethernet Converter TCP / IP MOD 1 piesă ENC28 J60 USRES1 W5500 Chip SPI la LAN / Ethernet Converter TCP / IP MOD Descrieri : Interfaț�

LORA1276C1 integrează cipul de transceiver RF SX1276 SEMTECH RF, care adoptă tehnica de sărituri a frecvenței modulării spectrului LORA TM Caracteristicile distanței lungi și ale sens

OEM compatibil : Cisco Conector : LC Dom : Dom Tip de formă : SFP PlCanalul ITU : 31 OEM compatibil : Cisco Conector : LC Dom : Dom Tip de formă : SFP PlITU Channel : 31...

Mai mult pentru bani cu acest prodde înaltă calitate Oferă o calitate premium la economii excepționale Prodexcelent 100% satisfacție Perle PSFP 1000 D S1 LC80 U GIGIT SFP Forma mică P

Modulele de transceiver axiom QSFP28 100 GB sunt 100% compatibile în toate aplicațiile OEM Modulele de transceiver axiom QSFP28 100 GB sunt 100% compatibile în toate aplicațiile OEM Modu

SFPGE10 KT13 R14 / SFPGE10 KT14 R13 Rețele de ienupăr SFPGE10 KT13 R14 / SFPGE10 KT14 R13 compatibil Lungime de undă : 1310 / 1490nm 10km SFPGE10 KT13 R14 / SFPGE10 KT14 R13 Rețele de ie

Complet conform cu standardele MSA, 100% compatibile și funcționale în routerul sau comutatorul intenționat HP Susțineți funcționarea 1000 BaseT în sistemele gazdă cu interfața SGM

UPC : 841280153549 Greutate : 0,060 lbs UPC : 841280153549 Greutate : 0,060 lbs AXIOM ARUBA SFP+ MODUL Pentru rețea optică, rețea de date 1 x LC 10 GBASE LR Network Fibră optică un

Scroll